Aktualności

Archiwum aktualności

 Ustawienia 

Kategoria: Wszystkie
Aktualności: ostatnie 10

Nabory grantowe od 16 grudnia

Informujemy, że od 16 grudnia 2019 do 10 stycznia 2020 roku do godziny 14.00 będzie prowadzony nabór grantowy. Zapraszamy potencjalnych grantobiorców do składania wniosków.

Szkolenie dla grantobiorców

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych (stowarzyszeń i fundacji) oraz sektora publicznego na szkolenie dla grantobiorców poprzedzające zaplanowane nabory grantowe. Szkolenie odbędzie się 27 listopada 2019 r. godz. 10.00 w Auli Starostwa Powiatowego w Legionowie, ul. gen. Wł. Sikorskiego 11.

Szkolenie "Mazowieckie Praktyki i Tradycje Kulinarne - Produkty Regionalne i Tradycyjne" - ZMIANA TERMINU

UWAGA! W związku z niewystarczającą liczbą uczestników w zaproponowanym terminie SZKOLENIE ZOSTANIE PRZEŁOŻONE na inny termin

Szkolenie "Mazowieckie Praktyki i Tradycje Kulinarne - Produkty Regionalne i Tradycyjne"

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński zapraszają na szkolenie "Mazowieckie Praktyki i Tradycje Kulinarne - Produkty Regionalne i Tradycyjne".

Regionalny Konkurs Grantowy

Konkurs dla lokalnych organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury i bibliotek oraz nieformalnych grup dorosłych (które chcą założyć organizacje pozarządową), z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.

X jubileuszowa edycja Festwialu już za nami

Już po raz X sołectwa z 7 gmin należących do Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński wzięły udział w Festiwalu Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw, który odbył się 7 września na rynku w Popowie Kościelnym.

X Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw

Serdecznie zapraszamy na X Festiwal Aktywności Społecznej i Kulturalnej Sołectw organizowany przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego, który odbędzie się w sobotę 7 września 2019 r. na Rynku w Popowie Kościelnym.

Rejsy po Bugu i Narwi

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Zalewu Zegrzyńskiego zaprasza na rejsy katamaranami.

Konsultacje społeczne - zmiany kryteriów wyboru

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński informuje, że z inicjatywy Zarządu proponowana jest zmiana lokalnych kryteriów wyboru.

Relacja z realizacji operacji własnej - wyjazdu studyjnego

W dniach 10-13 czerwca br. 44- osobowa grupa uczestniczyła w wyjeździe studyjnym pt. "Budowanie partnerstw lokalnych istotnym elementem rozwoju społeczności wiejskich" zorganizowanym przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.


"Europejskie Fundusze Strukturalne i Inwestycyjne, Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie". Strona internetowa Lokalnej Grupy Działania Zalew Zegrzyński współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji" w ramach działania "Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Instytucja Zarządzająca Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze" - Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Strona internetowa opracowana przez Lokalną Grupę Działania Zalew Zegrzyński.

Lokalna Grupa Działania Zalew Zegrzyński
ul. gen. Wł. Sikorskiego 11, lok. 413
05-119 Legionowo
KRS 0000349416

Numer konta bankowego: 36 8013 0006 2004 0013 0808 0001

Biuro Lokalnej Grupy Działania mieści się w budynku
Starostwa Powiatowego w Legionowie, pokój: 407, 408, 413

Biuro czynne: Pn.- Pt. 8:00 - 16:00
tel.: (22) 76 40 413, (22) 76 40 407, (22) 76 40 408
e-mail: biuro*lgdzz.pl
Ze względu na ochronę adresu e-mail przed spamem należy
usunąć znak * i zastąpić go @